Prawdopodobnie najpopularniejszy cennik materiałów budowlanych w Polsce. Z nami dowiesz się, ile zapłacisz za blachodachówkę, cegły dekoracyjne i szamotowe, opał, zaprawy murarskie, wapna, wylewek.

Abaco Invest  

Wiodący cennik materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Napisz do redakcji

 

Wiodący cennik budowlany

Jesteś tutaj » Strona główna » Aranżacja wnętrz i dekoracje » Styl skandynawski

 

Powinieneś wiedzieć: Styl skandynawski to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie znoszą nudy w domu. Jasne wnętrza i chłodna kolorystyka przede wszystkim.

 

Funkcjonalnie i minimalistycznie. Poznaj sekrety stylu skandynawskiego

Wnętrza w stylu skandynawskim zyskują coraz większą popularność. Jasne wnętrza rodem z krajów Europy północnej zawitały i do nas. Chcesz urządzić wnętrze swojego domu w stylu skandynawskim, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Sprawdź nasze podpowiedzi i poznaj jego sekrety.

Funkcjonalność przede wszystkim

To, co charakteryzuje styl skandynawski to użyteczność pojedynczych mebli. Tym, czym powinieneś się kierować jest prostota designu, naturalność materiałów, z których wykonuje się poszczególne sprzęty oraz biel emanująca z każdego kąta. Nie zagracaj salonu niepotrzebnymi rzeczami, a na podłodze nie kładź zbędnych, gęstych dywanów. Piękno stylu skandynawskiego polega na jego praktyczności, więc zrezygnuj z wiszących dodatków i zbędnych obrazów.

Naturalność materiałów i jasne kolory

Skandynawia to chłód i biel. Tym obrazem kieruj się przy tworzeniu aranżacji wnętrza Twojego domu. Korzystaj z naturalnych materiałów takich jak wełna, len, juta, bo to z nich powinny być wykonane dywany, poduszki, poszewki oraz ewentualne dodatki, które, mimo wszystko, chcesz umieścić w swoim domu.

Główną barwą ścian, mebli oraz dodatków powinna być biel. To jej przejrzystość i minimalizm decyduje o atrakcyjności wnętrza w stylu skandynawskim. Dzięki temu właśnie kolorowi pomieszczenie zyskuje na jasności, świeżości i wydaje się być odrobinę większe niż w rzeczywistości. Mile widziane są również różnego rodzaju odcienie błękitu, różu, beżu, brązu oraz szarości. Chcesz stworzyć wnętrze w stylu skandynawskim? Korzystaj z podanej przez nas palety barw.

 

Magia Północy

Partner całego cyklu

Sklep skandynawski »

 

Partner merytoryczny działu skandynawskiego, sklep Magia Północy

 

Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone przez Abaco Invest © 2016 - 2017

-

Strona główna » Mapa serwisu » Kontakt »  

Wiodący, niezależny serwis z cenami wybranych materiałów budowlanych.

-