Abaco Invest

Wiodący cennik materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Oknoplast praca. Opinie o warunkach pracy w firmie Oknoplast

6,9

stabilna firma, miła atmosfera pracy, system premiowy, rzetelne wynagrodzenie, umowa o pracę, 3-zmianowy system pracy

@Tymek@

Moim zdaniem to dobra firma na start, praca ciężka, można się wiele nauczyć, zarobki nie najgorsze, ale bardzo trudno o awans czy premię.

35 8

Janusz_1981

Tymek zejdź na ziemię, teraz chyba w każdej firmie jest ciężko o premię. W Oknoplaście jest socjal i z tego należy się cieszyć. Pracowałem na produkcji w małej firmie i tam niczego nie było, ani płatnych nadgodzin, ani wolnego ani niczego.

27 5

Artur

Nie oszukujmy się praca w dużej firmie ma swoje plusy i ma swoje minusy jak wszędzie. Pytanie czego się właściwie oczekuje, no i jak bardzo chcemy się dostosować.

22 3

Agnieszka

Chciałabym zapytać, czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o pracy w Ochmanowie. W ogłoszeniu napisali, że szukają tylko i wyłącznie kobiet, o co z tym chodzi? No i jakie w firmie są zarobki, zastanawiam się czy aplikować z góry dzięki.

20 2

ANNA-19

Pracuję tam rok i mogę powiedzieć, że praca ok, jak to na linii montażowej. Chcą wyłącznie kobiet bo jest to robota monotonna i precyzyjna. Co do zarobków to na okresie próbnym dostajesz najniższą krajową, albo trochę więcej a potem w okolicy 1600 zł na rękę oraz premię za wyniki, nadgodziny itp. Ogólnie nie jest źle, atmosfera pracy ok, a jak na babski zespół to powiem, że nawet super. Największym minusem jest ta 3-zmianowość bo dla mnie praca w nocy to po prostu koszmar.

17 1

Andrzej

W firmie Oknoplast pracowałem na stanowisku doradca ds technicznych i muszę powiedzieć, że praca naprawdę dla wytrwałych. Na pewno atutem jest marka, która bardzo ładnie wygląda w CV i to, że praca jest rozwojowa i pozwala się wiele nauczyć. Moim zdaniem akurat na tym stanowisku trzeba być odpornym i cierpliwym. Tutaj ważna jest nie tylko znajomość języków obcych, ale też zacięcie budowlane, bo zagraniczni klienci potrafią być trudni.

35 3

Kamil

Pracowałem przez chwilę tam i najogólniej mówiąc to stabilna firma, w papierach można ją wpisać, ale dla szeregowego pracownika jest średnia. Na pewno plusem jest zmianowość pracy, bo w ciągu dnia można coś załatwić, natomiast minusem brak możliwości awansu i podniesienia zarobków.

30 3

Anonim

Nadal pracuję w biurze w Oknoplast i na pewno na plus jest socjal, stabilność firmy oraz możliwość rozwoju. Natomiast na minus jest wynagrodzenie, niby jest ten system premiowy, ale i tak brakuje dopasowania poziomu wynagrodzeń do poziomu na analogicznych stanowiskach w innych firmach.

25 3

Krzychu

Pracowałem jako monter okien w Oknoplast i mogę powiedzieć, że w tej pracy na pewno nie można się nudzić. Natomiast 3-zmiannowy system to dla mnie porażka, bo wstawianie okien w środku nocy na hali produkcyjnej to jest hardcore.

21 1

Tomek

Już dawno nie pracuje w Oknoplast odszedłem jak pojawili się nowi szefowie, którzy zaczęli robić swoje porządki. Dawniej pracowało się tam znakomicie: ciekawi ludzie, możliwość rozwoju oraz dopasowane godziny pracy. Później zaczęło się robić dziwnie zaczęła się walka z terminami, stres nikt nie trzymał żadnych standardów. Jak odchodziłem ponad 3 lata temu to jedynie dział PR funkcjonował jak należy.

19 0

Witek

Nie dawno odszedłem z firmy bo nie odpowiadały mi zarobki. Jako montażysta przez 4 lata ani nie razu nie dostałem podwyżki i zarabiałam poniżej 2000 zł. To marnie zwłaszcza jak ma się żonę i dwójkę dzieci. To największy minus pracy tam, ogólnie na plus jest atmosfera i zespół ludzi.

13 3

Piotrex

Czy możecie mi powiedzieć, czy jest szansa na odbycie stażu w Oknoplast w Wielczce? Chciałbym w ramach mojego kierunku zahaczyć się do jakieś firmy produkcyjnej, ale nigdzie nie widzę ogłoszeń o pracę czy staż.

10 2

Barbara

Najprościej wejść na stronę firmy i poszukać w zakładce kontakt, tam powinny być jakieś namiary. Ewentualnie możesz udać się do biura karier swojej uczelni i przez nich spróbować załatwić staży czy praktykę w firmie, bo pewnie i tak musisz mieć podpisaną umowę pomiędzy firmą a szkołą.

9 1

Karol

Witam, aplikuje obecnie na stanowisko specjalista ds konstrukcji aluminiowych, czy możecie mi powiedzieć coś więcej o pracy: jaka jest atmosfera, jakie wymagania coś więcej o zarobkach, czy warto się pochwalić na rozmowie o pracy?

4 2

Krzysiek

Na pewno atutem jest znajomości zagadnień technicznych dotyczących konstrukcji okien. Musisz wiedzieć jak są zbudowane, z jakich materiałów, jakie dodatki itp. Na pewno będziesz kimś a la łącznikiem pomiędzy działem produkcyjnym a handlowym, no i trochę też warto znać przepisów dotyczących reklamacji. Na początek pewnie dostaniesz coś koło 1700-1800 złotych a potem 2000-2500 o ile nic się w tym aspekcie nie zmieniło w firmie.

2 1

Jacek1985

Produkcji nie polecam bo tam jest straszny wyścig szczurów i kablowanie jeden na drugiego by tylko dostać premię. Jednak jeżeli przetrwasz i trafisz do biura, to jest ogólnie luz, tam jest fajny zespół, jest możliwość awansu. Na pewno minusem jest kasa, zwłaszcza na początek, potem jak człowiek się stara to może zarobić. Nie czarujmy się kokosów nie ma, no ale teraz gdzie są?

1 1

Andrzej

Pracowałem w Drutexie, Oknopast i w Stolbudzie i powiem, że nie ma dużej różnicy jeśli chodzi o warunki pracy. W każdej z nich jest system 3-zmianowy, premia za wyniki lub nie, o podwyżkach można pomarzyć, więc przez lata podstawa jest ta sama. Jednie co to atmosfera pracy jest różna najlepiej pod tym względem pracowało mi się z zespołem w Oknoplaście, niestety szefostwo tam było takie sobie i trzeba było się ewakuować.

0 0

Kacper-Zk

Fakt potwierdzam, był taki okres, że się zrobiło strasznie nie znośnie i też szukałem sobie pracy. Jednak niedawno się sytuacja ustabilizowała i szefowie nie dają tak bardzo w kość, chyba też się nauczyli pracy na swoich stanowiskach. Mogę powiedzieć, że lubię pracę w Oknoplaście, kasa nie jest najgorsza, jest fajny social i zespół, minusem jest stres, gdyż nie zawsze udaje się wyrobić terminy i ta praca na trzy zmiany, momentami bywa wykańczająca.

0 0

Joanna

Hej, chciałabym aplikować do Oknoplastu i mam takie pytanie jak wygląda kwestia umów? Niby w ogłoszeniu jest napisane, że umowa o pracę, ale niektóre firmy strasznie z tym kombinują, jakaś kasa pod stołem, umowy mieszane itp. Czy tutaj jest normalnie, czy też jakieś cyrki urządzają?

0 0

Renata

Cześć, pracuje w Oknoplast już 4 lata i muszę powiedzieć, że pod tym względem jest ok. Pracujesz na umowę o pracę, ile masz na umowie tyle dostajesz do ręki, a kasa jest wypłacana w terminie. Na święta zdarzają się ekstra premie, tak samo po dużym zleceniu. Wynagrodzenia są przeciętne, ale najgorzej też nie jest.

0 0

Masz więcej pytań o drzwi aluminiowe Aluhaus od Oknoplast? Żaden problem, skontaktuj się z naszą redakcją

Szybki kontakt do redakcji:[email protected] lub [email protected]

Czytaj wszystkie materiały dostępne na stronie: Mapa serwisu »

Abaco Invest: serwis dla majsterkowiczów. Uśrednione ceny popularnych materiałów budowlanych, w tym cementu, cegieł, impregnatów, gładzi, zapraw. Z nami sprawdzisz, ile zapłacisz za klej gipsowy, piasek, keramzyt i bloczki betonowe.